Sweet Dreams

30. července 2009 v 15:06 |  Mémoires
V názvu článku nehledejte žádné speciální poselství, je to pouhoupouhý název songu, jenž mi právě hraje v uších - tedy z repráků a abych byl přesnější - ani ty repráky nepatří mně. Sedím za PC mé nejlepší kamarádky, datluji do její klávesnice a užívám si ty nádherné dny klidu, které tu mám.
Jsem spokojený, dá-li se to tak nazvat. Opravdu šťastný.
Avšak i tento pocit jednoho dne pomine a promění se v realitu, mou realitu, přání snu, který bych mohl žít.


Mohl bych se ptát jak se dá definovat štěstí.
Stavem peněz na kontě, přáteli kolem, rodinou či snad láskou? Nebyl bych první ani poslední. A možná právě proto o tomto nebudu přemýšlet. Ani psát. Zakážu si jakékoliv takové myšlenky na důvody proč, kdy a jak... není správné když přemýšlím.
Jsem u Scope, možná to některým z vás došlo, dokonece jsem i vařil aniž bych po Atsushiho (Slza zmizelá za závojem přízraku; Prach ve větru -> fiction) vzoru zdemoloval kuchyň.
co jinak? Denně spím cca 2 hodiny, celý dens e nezastavíma užívám si každou vteřinu. Takhle já nyní definuji štěstí.

Mémoires... Vzpomínky...
Chtěl bych zachovat své vzpomínky na tyto dny, zatímco Scope mi za zády bude tančit se žehličkou a já se budu cítit tak neskonale debilně, že jí nemohu s tím pomoci.

Nejdříve se avšak pozastavme nad otázkou (ano já vím, že jsem řekl, že nebudu přemýšlet, ale...) co pro vás vzpomínky znamenají. jakou má každá z nich hodnotu.
říká se, že špatné vzpomínky se postupem času vytrácí a zbývá jen to krásné. Z osobní zkušenosti mohu říct, že tohle pravdou není a nikdy nebude. nebo to je tím, že nemám žádné krásné vzpomínky? Je to tím, že vše vždy zhořkne? Asi ano..

Už jste se zamysleli? Opravdu?
...pak pokračujte ve čtení tohoto blogísku dále...
PS: prosím, omluvte mi hrubky...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama