Moi? Dream...

16. července 2009 v 22:01 |  Mon Ami
Spíše nemocí nazvat bych měl tuto rubriku, ne přítelem mým, přesto o příteli vypovídá. O tom, který nezradí, který vás neodvrhne, když se cítíte nejhůře.
Je to rubrička o démonovi, kterého má každý v sobě, o té špatné stránce, té, která vás nutí křičet bolestí, když se jí zachce. O té, jenž vás avšak dokáže ukolébat do spánku, ve kterém cítíte jen klid a spokojenost.
Yoshiki.
Pojmenoval jsem jej tak, on je totiž bránou do mé fantasie, do mých snů a zároveň tím nejhorším peklem. Přesto jej miluji, nezatracuji, žiji pro něj, pro jeho slova a činy, vede mé kroky a utahuje si ze všech mích slov, vyčítá chyby jenž jsem udělal aby pak v noci se ke mně jemně přitulil a šeptal mi do ouška inspiraci.
Po většinu času avšak mlčí, je jen matný stín a odraz věcí budoucích.
Dokáže být v jedné chvíli nevinný a v další, jen o sekundu vzdálené budoucnosti, by jste jej nejraději zabili. A tak odtikává náš život.

Proto chci jednu rubričku zde věnovat jemu. Své věčné inspiraci, hlasu z temnoty mé vlastní duše, tomu černému kousku mé představivosti, která jej vyplodila. Yoshikimu. Světlovlasému bohovi, který zevšedňuje mé dny svou rýpavou přítomností…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama